ASB-60-EW-D08

10 760,68 Kč / ks 13 020,42 Kč včetně DPH
Na dotaz

Pneumatický akcelerační modul zajišťuje rychlejší opuštění zpracovaného produktu (paletky) o hmotnosti od 4,5 kg do 60 kg z pracovní pozice na transportních systémech. Další pracovní cyklus může začít dříve. To umožňuje zkrácení doby pracovního cyklu až o 1 sekundu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zajišťuje rychlejší opuštění zpracovaného produktu (paletky) o hmotnosti od 4,5 kg do 60 kg z pracovní pozice na transportních systémech. Další pracovní cyklus může začít až o 1 sekundu dříve.  

Hmotnostní údaje: Udávaná hmotnost se vztahuje na celkovou hmotnost (paletka + hmotnost dopravovaného dílu), nikoliv na maximální sílu.

Provedení: Pneumatický akcelerační modul. Těleso z tvrdě eloxovaného aluminia, unašeč kalená ocel.  

Funkce: EW - jednočinná, zdvih: 8 mm otočným kloubem, akcelerační posuv: 60 mm, zrychlení nastavitelné.

V základní poloze je doraz vysunutý a může zastoupit zpětnou zarážkou.

Spotřeba vzduchu:
přibližně 0,2 l vzduchu při tlaku 6 barů

Teplotní rozsah: bez příslušenství   od – 10°C  do + 80°C

Připojení: M5  tlak 4 - 8 bar

Rozsah dodávky: Akcelerační modul je dodáván bez příslušenství. Příslušenství je volně volitelné a je možné si ho nechat na přání namontovat.

Údržba: Akcelerační modul je bezúdržbový. Okolí modulu musí být čisté, beze špon, aby byla zajištěna přesná poloha paletky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení