ASREL-003

10 449,32 Kč / ks 12 643,68 Kč včetně DPH
Na dotaz

Elektricky sklopná zpětná zarážka zabraňuje odrazu paletky od stoperu po zastavení na transportních systémech např. TS 2 od firmy Rexroth. Instaluje se převážně spolu s netlumenými stopery. Doporučené použití je v transportních systémech s nízkým třením pásu. Odpružená západka. Příslušenství je volně volitelné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabraňuje odskoku paletky o hmotnosti od 2 kg do 500 kg od stoperu po zastavení na transportních systémech. Vzhledem k dlouhému kovovému dorazu lze použít zarážku i pro velmi lehké palety. Odpružená západka. Zpětnou klapku lze elektricky ovládat. Kovový doraz slouží jako kryt před nečistotami a šponami.

Provedení: Těleso tvrdě eloxované aluminium. Doraz nerezová ocel, na vodorovné otočné ose.

Teplotní rozsah: bez příslušenství   od – 5°C  do + 60°C

Instalace:
Zpětná zarážka může být instalována pouze ve spojení s netlumeným stoperem popř. s tlumeným stoperem. Zpětná zarážka nesmí být zabudována jako samostatné zařízení, např. jako směrová zarážka.

Síla pružiny:

Teoretická síla pružiny při otáčení zpět do základní polohy je přibližně 1,5 N.

Teoretická síla při zasunutí je přibližně 5,8 N na dorazové hraně.

 

Funkce:

otevření: přejetím paletky přes zarážku

uzavření: silou pružiny

 

Elektrické ovládání:
Napětí: 24 V
Pracovní cyklus: 25% (doba cyklu 7,5 sekundy)
Při sepnutí proud: 1,25 A

Přívod: 5-ti pólový konektor M12x1 

Rozsah dodávky: Zpětná zarážka je dodávána bez příslušenství. Příslušenství je volně volitelné a je možné si ho nechat na přání namontovat.

Údržba: Zpětná zarážka je bezúdržbová. Okolí zarážky musí být čisté, beze špon, aby bylo možné garantovat přesnou pozici paletky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení