ASREL-003

11 337,48 Kč / ks 13 718,35 Kč včetně DPH
Na dotaz

Elektricky sklopná zpětná zarážka zabraňuje odrazu paletky od stoperu po zastavení na transportních systémech např. TS 2 od firmy Rexroth. Instaluje se převážně spolu s netlumenými stopery. Doporučené použití je v transportních systémech s nízkým třením pásu. Odpružená západka. Příslušenství je volně volitelné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabraňuje odskoku paletky o hmotnosti od 2 kg do 500 kg od stoperu po zastavení na transportních systémech. Vzhledem k dlouhému kovovému dorazu lze použít zarážku i pro velmi lehké palety. Odpružená západka. Zpětnou klapku lze elektricky ovládat. Kovový doraz slouží jako kryt před nečistotami a šponami.

Provedení: Těleso tvrdě eloxované aluminium. Doraz nerezová ocel, na vodorovné otočné ose.

Teplotní rozsah: bez příslušenství   od – 5°C  do + 60°C

Instalace:
Zpětná zarážka může být instalována pouze ve spojení s netlumeným stoperem popř. s tlumeným stoperem. Zpětná zarážka nesmí být zabudována jako samostatné zařízení, např. jako směrová zarážka.

Síla pružiny:

Teoretická síla pružiny při otáčení zpět do základní polohy je přibližně 1,5 N.

Teoretická síla při zasunutí je přibližně 5,8 N na dorazové hraně.

 

Funkce:

otevření: přejetím paletky přes zarážku

uzavření: silou pružiny

 

Elektrické ovládání:
Napětí: 24 V
Pracovní cyklus: 25% (doba cyklu 7,5 sekundy)
Při sepnutí proud: 1,25 A

Přívod: 5-ti pólový konektor M12x1 

Rozsah dodávky: Zpětná zarážka je dodávána bez příslušenství. Příslušenství je volně volitelné a je možné si ho nechat na přání namontovat.

Údržba: Zpětná zarážka je bezúdržbová. Okolí zarážky musí být čisté, beze špon, aby bylo možné garantovat přesnou pozici paletky.